Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai.
Personas datu apstrādes noteikumi

Pēteris Ļoļāns

Traumatologs - ortopēds

Traumatologs – ortopēds ir ārsts, kurš specializējies kustību un balsta aparāta traumu un slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē.

 

Kad var būt nepieciešama konsultācija?

 

- pēc traumas, ja ir aizdomas par kaulu lūzumiem, izmežģījumiem, sasitumiem un sastiepumiem; 
- ja ir balsta un kustību aparāta hroniskas slimības; 
- ja ir sāpes pēdās, ceļos, gūžās, plecos, plaukstās un citās locītavās; 
- ja problēmas rada kaulu deformācija, artroze; 
- ja ir cīpslu un muskuļu bojājumi;
- jāārstē traumu sekas.

Dodoties vizītē pie traumatologa ortopēda, ja ir, līdzi jāņem visi ar konkrēto slimību saistītie izraksti un slēdzieni, kas saņemti slimnīcās, ambulatorās iestādēs un pie dažādiem speciālistiem. Tas ārstam palīdz iegūt maksimāli daudz informācijas, kas atvieglo diagnozes noteikšanu un izvēlēties piemērotāko ārstēšanas stratēģiju. Turklāt šī informācija palīdz taupīt laiku un līdzekļus, jo var gadīties, ka daži izmeklējumi jau ir veikti un vairs nav atkārto.
Sarunā ar pacientu tiek noskaidrotas sūdzības, ārsts veic izmeklēšanu, izskata līdzpaņemtos izmeklējumus un precizē diagnozi. Ja nepieciešams, ārsts nozīmē papildizmeklējumus, medikamentozu terapiju, manipulācijas, fizioterapiju vai nosūta pacientu konsultēties pie citiem speciālistiem un vienojas par nākamo vizīti.
Darba grafiks


Pierakstīties pie ārsta

Specialists *:
Дата приёма *:
Jūsu vārds un uzvārds *:
Tālrunis *:
El. pasts:
Ziņojums:
* Atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti