Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Sieviešu konsultācija

Galvenie darbības virzieni ir:
 • ginekoloģisko slimību diagnostika un ārstēšana;
 • ginekoloģisko slimību skrīnings un profilakse (t.sk. vakcīnas pret dzemdes kakla vēzi);
 • ģimenes plānošana un kontracepcijas izvēle;
 • grūtnieču aprūpe;
 • palīdzība sievietēm fizioloģiskajos hormonālo izmaiņu periodos (perimenstruālais sindroms, menopauze u.c.);
 • krūts slimību diagnostika;
 • estētiskā ginekoloģija.

Operatīvi ir pieejama arī ultrasonogrāfija:
 • Mazā iegurņa orgānu USG
 • Krūts dziedzeru USG
 • Grūtnieču USG

Kad labāk plānot vizīti pie ginekologa?
Vizīti pie ginekologa labāk plānot uzreiz pēc menstruācijas, t.i. 5.-10. cikla dienā.

Cik bieži ir jāiet pie ginekologa uz profilaktisko pārbaudi?

Ginekologs ir jāapmeklē ne retāk, ka reizi gadā, vēlams – reizi pusgadā.

Kā sagatavoties vizītei pie ginekologa?

Ārsts noteikti pavaicās pēdējo menstruāciju datumu, interesēsies par menstruālā cikla garumu, menstruāciju regularitāti un asiņošanas stiprumu, sāpēm menstruāciju laikā vai pirms to sākuma. Jāatceras, ka menstruālais cikls ilgst no pirmās menstruālās asiņošanas dienas līdz nākamās menstruācijas pirmajai dienai.
Noteikti būs jautājumi par grūtniecību skaitu, to norisi un dzemdībām, iepriekš pārslimotām vai esošām ginekoloģiskām slimībām, par grūtniecības plānošanu, kādu kontracepcijas metodi izmantojat. Ieteicams pārdomāt savas ģimenes ginekoloģisko anamnēzi – dzimtas sieviešu ginekoloģisko slimību vēsturi.
Ginekologs noteikti vaicās par iespējamām neginekoloģiskām slimībām un pastāvīgi lietojamiem medikamentiem.

Latgales medicīnas centrā ir pieejamas divas vakcīnas pret dzemdes kakla vēzi:
dzemdes kakla vēža un pirmsvēža saslimšanu profilakses vakcīna CERVARIX. Trīs CERVARIX devu ievadīšana 0., 1. un 6. mēnesī izraisa augstu imunogenitāti meitenēm un sievietēm vecumā no 10 līdz 55 gadiem.
Gardasil 9 – tā ir vakcīna, ko lieto izteiktas dzemdes kakla displāzijas (CIN 2/3), dzemdes kakla karcinomas, izteiktu vulvas displastisku bojājumu (VIN 2/3) un ārējo dzimumorgānu smailo kondilomu (condyloma acuminata) profilaksē, ko izraisa cilvēka papilomas vīrusa (HPV) 6., 11., 16. un 18. tipi.

Speciālisti

Lidija Lopatinska
Lidija Lopatinska
Ginekologs, dzemdību speciālists, USG speciālists

Izvēleties konsultācijas veidu

Pierakstīšanās uz online konsultāciju
 • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 25251010, sūtot ziņu uz info@latmedcentrs.lv, vai aizpildot formu Latgales medicīnas centra mājas lapā www.latmedcentrs.lv.
 • Online konsultācija var notikt, izmantojot Watsapp aplikāciju vai https://zoom.us vietni
 • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur https://zoom.us Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
 • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur Watsapp aplikāciju Jums ir jābūt pieejamam viedtālrunim ar interneta pieslēgumu.
 • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
 • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot Watsapp aplikāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs uz pieteikumā norādīto telefona numuru izziņu ar konsultācijas sākuma laiku.
 • Lai pilnvērtīgi izmantotu konsultācijai rezervēto laiku, Jums laicīgi atvērt ZOOM.US vietni  ierīcē, kuru lietosiet. Izvēlieties iespēju “JOIN A MEETING” un ievadam atsūtīto kodu (Meeting ID). Tālāk apstipriniet, ka vēlaties video un audio savienojumu (apstipriniet ‘Join with video’ un ‘Join with audio’ iespējas). Saruna būs kvalitatīvāka, ja lietosiet austiņas un ārējo mikrofonu. Gadījumos, ja datorā nav iebūvēta videokamera, jums būs nepieciešama ārējā kamera.
 • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – pierakstoties uz to, jums tiks izsūtīts rēķins. Veicot apmaksu, lūdzam mums atsūtīt maksājuma apliecinājumu.

Izvēloties šo online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.
Lasīt tālāk

Latgales medicīnas centrs ir privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī

Pieteikties konsultācijai

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!