Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Skaistums un estētiska medicīna

Estētiskā medicīna ir nozare, kas risina cilvēka ārējā izskata problēmas. Mūsdienās runā ne tikai par kosmetoloģiju, estētisko dermatoloģiju, bet arī par estētisko ginekoloģiju. Ir ļoti daudz metožu, ko pielieto estētiskajā medicīnā, sākot no salīdzinoši vienkāršām kosmetoloģiskām procedūrām un injekcijām, līdz pat visai sarežģītām plastiskajām operācijām.

Tagad medicīna piedāvā īstenot cilvēku sapni par skaistu ārieni un jauneklīgu izskatu pēc iespējas ilgāk, un cilvēkiem tas ir svarīgi, lai justos par sevi pārliecināti un pievilcīgi. Pastāv arī ar novecošanās procesu nesaistītas dažādas iedzimtas vai iegūtas problēmas, ko palīdz risināt estētiskā medicīna, piemēram, rētu, dažādu ādas veidojumu likvidēšana, ausu, deguna formas korekcija u.c.

Latgales medicīnas centrs piedāvā sekojošas estētiskās medicīnas pakalpojumus:
 • Speciālistu konsultācijas un ārstēšana (dermatologs, plastikas ķirurgs, vispārējs ķirurgs, tehniskais ortopēds, flebologs u.c.)
 • Dažādu ādas veidojumu un rētu likvidēšana
 • Estētiskās injekcijas sejas, ķermeņa un ginekoloģisko problēmu risināšanai
 • Pēdu deformāciju koriģēšana 

Mūsdienās skaistuma korekcijas nav nekāds retums. Arvien vairāk sieviešu un arī vīriešu izvēlas veikt kādu estētiskās medicīnas piedāvāto pakalpojumu, jo – tas, kurš ir apmierināts pats ar savu izskatu, izstaro pozitīvas emocijas un tādējādi atstāj patīkamu iespaidu arī uz apkārtējiem. 


Izvēleties konsultācijas veidu

Pierakstīšanās uz online konsultāciju
 • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 25251010, sūtot ziņu uz info@latmedcentrs.lv, vai aizpildot formu Latgales medicīnas centra mājas lapā www.latmedcentrs.lv.
 • Online konsultācija var notikt, izmantojot Watsapp aplikāciju vai https://zoom.us vietni
 • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur https://zoom.us Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
 • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur Watsapp aplikāciju Jums ir jābūt pieejamam viedtālrunim ar interneta pieslēgumu.
 • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
 • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot Watsapp aplikāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs uz pieteikumā norādīto telefona numuru izziņu ar konsultācijas sākuma laiku.
 • Lai pilnvērtīgi izmantotu konsultācijai rezervēto laiku, Jums laicīgi atvērt ZOOM.US vietni  ierīcē, kuru lietosiet. Izvēlieties iespēju “JOIN A MEETING” un ievadam atsūtīto kodu (Meeting ID). Tālāk apstipriniet, ka vēlaties video un audio savienojumu (apstipriniet ‘Join with video’ un ‘Join with audio’ iespējas). Saruna būs kvalitatīvāka, ja lietosiet austiņas un ārējo mikrofonu. Gadījumos, ja datorā nav iebūvēta videokamera, jums būs nepieciešama ārējā kamera.
 • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – pierakstoties uz to, jums tiks izsūtīts rēķins. Veicot apmaksu, lūdzam mums atsūtīt maksājuma apliecinājumu.

Izvēloties šo online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.
Lasīt tālāk

Latgales medicīnas centrs ir privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī

Pieteikties konsultācijai

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!