Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Ģimenes ārsta kabinets

Ģimenes ārsts ir speciālists, kas nodrošina primāro veselības aprūpi - tas ir pirmais saskarsmes posms starp pacientu un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kurā risina iedzīvotāju veselības problēmas, lietojot vienkāršas uz izmaksu ziņā efektīvas medicīnas tehnoloģijas. Latgales medicīnas centrā ir iespējams veikt reģistrāciju vai pārreģistrāciju ģimenes ārsta Annas Borunes pacientu sarakstā. 

Pieņemšanas laikā, sarunājoties ar pacientu, tiek noskaidrotas sūdzības, ja ir - izskatīti līdzi paņemtie izraksti un slēdzieni, kas saņemti ambulatorās iestādēs, slimnīcās un pie dažādiem speciālistiem. Ārsts izmeklē pacientu un nosaka diagnozi, ja tas ir iespējams. Ja nepieciešami papildu izmeklējumi vai ārstu speciālistu konsultācijas, ģimenes ārsts raksta nosūtījumus, lai precizētu vai noskaidrotu diagnozi, izvērtē, kāda terapija pacientam nepieciešama, nozīmē medikamentus, procedūras, fizioterapiju, izraksta receptes, nosaka ārstēšanas režīmu, kā arī izlemj, vai pacientam nepieciešamas atkārtotas vizītes pie ārsta, ārstēšana var noriet mājās vai pacients jānosūta uz stacionāru. 

Ģimenes ārsta, Annas Borunes, pieņemšanas laiks: 

Pirmdiena
9:00-10:00 (akūtie pacienti)
10:00-13:00 (pēc pieraksta)
Kabineta darba laiks: 8:00-16:00
Otrdiena
8:00-9:00 (akūtie pacienti)
9:00-12:00 (pēc pieraksta)
Kabineta darba laiks: 8:00-16:00
Trešdiena
15:00-16:00 (akūtie pacienti)
16:00-19:00 (pēc pieraksta)
Kabineta darba laiks: 11:00-19:00
Ceturtdiena
9:00-10:00 (akūtie pacienti)
10:00-13:00 (pēc pieraksta)
Kabineta darba laiks: 8:00-16:00
Piektdiena
9:00-10:00 (akūtie pacienti)
10:00-13:00 (pēc pieraksta)
Kabineta darba laiks: 8:00-16:00


Telefons pierakstam 65428439, 25251010 


Speciālisti

Anna Borune
Anna Borune
Terapeits, Ģimenes ārsts

Izvēleties konsultācijas veidu

Pierakstīšanās uz online konsultāciju
  • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 25251010, sūtot ziņu uz info@latmedcentrs.lv, vai aizpildot formu Latgales medicīnas centra mājas lapā www.latmedcentrs.lv.
  • Online konsultācija var notikt, izmantojot Watsapp aplikāciju vai https://zoom.us vietni
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur https://zoom.us Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur Watsapp aplikāciju Jums ir jābūt pieejamam viedtālrunim ar interneta pieslēgumu.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot Watsapp aplikāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs uz pieteikumā norādīto telefona numuru izziņu ar konsultācijas sākuma laiku.
  • Lai pilnvērtīgi izmantotu konsultācijai rezervēto laiku, Jums laicīgi atvērt ZOOM.US vietni  ierīcē, kuru lietosiet. Izvēlieties iespēju “JOIN A MEETING” un ievadam atsūtīto kodu (Meeting ID). Tālāk apstipriniet, ka vēlaties video un audio savienojumu (apstipriniet ‘Join with video’ un ‘Join with audio’ iespējas). Saruna būs kvalitatīvāka, ja lietosiet austiņas un ārējo mikrofonu. Gadījumos, ja datorā nav iebūvēta videokamera, jums būs nepieciešama ārējā kamera.
  • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – pierakstoties uz to, jums tiks izsūtīts rēķins. Veicot apmaksu, lūdzam mums atsūtīt maksājuma apliecinājumu.

Izvēloties šo online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.
Lasīt tālāk

Latgales medicīnas centrs ir privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī

Pieteikties konsultācijai

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!