Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Par mums


Latgales medicīnas centrs ir dibināts 2015.gadā kā privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī.

Latgales medicīnas centra pakalpojumos ietilpst speciālistu konsultācijas, slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse. Mūsu ārstu komanda sniedz dažāda profila konsultācijas, tai skaitā sieviešu konsultāciju. Sieviešu konsultācijas kabinets ir aprīkots ar modernu ultraskaņas aparatūru, kas nodrošina nepieciešamās diagnostiskās informācijas ieguvi jau vizītes laikā. Jūsu ērtībām pieņemšanas laikā ir iespējams veikt dažāda veida ekspress diagnostiku, piemēram urīna ekspress analīzi vai glikozes noteikšanas testu, elektrokardiogammu, augļa sirds toņu pierakstu (kardiotokogrāfiju).

Radiologi un USG speciālisti veic roku un kāju artēriju doplerogrāfiju, vairogdziedzera ultrasonogrāfiju, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfiju, ginekoloģisko un grūtnieču ultrasonogrāfiju.

Strādājošie pie mums ķirurgi konsultēs vispārējās ķirurģijas jautājumos, ka arī var saņemt rokas ķirurga, plastikas ķirurga, mikroķirurga, onkoķirurga un flebologa konsultācijas. Mūsu speciālists fleboloģijā sniegs palīdzību kāju vēnu slīmību gadījumos, veiks vēnu diagnostiku un palīdzēs jums kompresijas veļas izvēlē. Rokas ķirurgs konsultēs dipitrēna slimības, karpāla kanāla sindroma, kubitāla tuneļa sindroma, osteoartrīta, reimatoīda artrīta, plaukstas locītavu artrožu un tendinītu gadījumos.
 


Mēs priecāsimies sniegt jums palīdzību ātri, konfidenciāli un kvalitatīvi!
 

Atsauksmes

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs!
Uzrakstiet savu atsauksmi vai uzdodied jautajumu.

Izvēleties konsultācijas veidu

Pierakstīšanās uz online konsultāciju
  • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 25251010, sūtot ziņu uz info@latmedcentrs.lv, vai aizpildot formu Latgales medicīnas centra mājas lapā www.latmedcentrs.lv.
  • Online konsultācija var notikt, izmantojot Watsapp aplikāciju vai https://zoom.us vietni
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur https://zoom.us Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur Watsapp aplikāciju Jums ir jābūt pieejamam viedtālrunim ar interneta pieslēgumu.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot Watsapp aplikāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs uz pieteikumā norādīto telefona numuru izziņu ar konsultācijas sākuma laiku.
  • Lai pilnvērtīgi izmantotu konsultācijai rezervēto laiku, Jums laicīgi atvērt ZOOM.US vietni  ierīcē, kuru lietosiet. Izvēlieties iespēju “JOIN A MEETING” un ievadam atsūtīto kodu (Meeting ID). Tālāk apstipriniet, ka vēlaties video un audio savienojumu (apstipriniet ‘Join with video’ un ‘Join with audio’ iespējas). Saruna būs kvalitatīvāka, ja lietosiet austiņas un ārējo mikrofonu. Gadījumos, ja datorā nav iebūvēta videokamera, jums būs nepieciešama ārējā kamera.
  • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – pierakstoties uz to, jums tiks izsūtīts rēķins. Veicot apmaksu, lūdzam mums atsūtīt maksājuma apliecinājumu.

Izvēloties šo online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.
Lasīt tālāk

Latgales medicīnas centrs ir privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī

Pieteikties konsultācijai

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!