Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Grūtnieču aprūpe

Mēs palīdzēsim sadalīt rūpes par jūsu grūtniecību!

Līdz 8. nedēļai
zvaniet un piesakieties pirmajai vizītei pie ginekologa, lai stātos grūtniecības uzskaitē
8. - 12. nedēļā
pirmā vizīte pie ginekologa
11. – 13. nedēļā + 6 dienas
I. trimestra skrīnings
16. – 18. nedēļā
otrā vizīte pie ginekologa
20. – 21. nedēļā + 6 dienas
II. trimestra skrīnings
25. – 26. nedēļā
trešā vizīte pie ginekologa
29. – 30. nedēļā
ceturtā vizīte pie ginekologa
34. – 36. nedēļā
piektā vizīte pie ginekologa
38. – 40. nedēļā
sestā vizīte pie ginekologa
41. nedēļā
septītā vizīte pie ginekologa. Iespējams vizītes laikā veiks kardiotokogrāfiju (KTG) – augļa sirdstoņu un dzemdes aktivitātes pierakstu.


Lai grūtniecība un dzemdības noritētu veiksmīgi, nodrošinam:
 • regulāras ārsta konsultācijas (reizi mēnesī vai biežāk – pēc nepieciešamības);
 • skrīninga izmeklējumu veikšanu (laboratorijas testi, augļa USG izmeklēšana) un rezultātu izvērtēšanu;
 • citu speciālistu piesaisti un papildizmeklējumu veikšanu nepieciešamības gadījumā ( glikozes tolerances traucējumu, gestācijas diabēta, paaugstināta asinsspiediena u.c. gadījumos);
 • kardiotokogrāfiju;
 • speciālista apskati pēc dzemdībām.

Latgales medicīnas centra speciālisti var kļūt par labākajiem sabiedrotajiem gan bērniņa plānošanas un grūtniecības laikā, gan arī pēc tam, kad mazulis jau ienācis ģimenes dzīvē. Mūsu pediatri un neonatologi labprāt sadalīs rūpes par jūsu mazuli. Noslēgtais līgums ar NVD nodrošina valsts apmaksātos primārās veselības aprūpes pakalpojumus. 

Speciālisti

Lidija Lopatinska
Lidija Lopatinska
Ginekologs, dzemdību speciālists, USG speciālists

Izvēleties konsultācijas veidu

Pierakstīšanās uz online konsultāciju
 • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 25251010, sūtot ziņu uz info@latmedcentrs.lv, vai aizpildot formu Latgales medicīnas centra mājas lapā www.latmedcentrs.lv.
 • Online konsultācija var notikt, izmantojot Watsapp aplikāciju vai https://zoom.us vietni
 • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur https://zoom.us Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
 • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur Watsapp aplikāciju Jums ir jābūt pieejamam viedtālrunim ar interneta pieslēgumu.
 • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
 • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot Watsapp aplikāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs uz pieteikumā norādīto telefona numuru izziņu ar konsultācijas sākuma laiku.
 • Lai pilnvērtīgi izmantotu konsultācijai rezervēto laiku, Jums laicīgi atvērt ZOOM.US vietni  ierīcē, kuru lietosiet. Izvēlieties iespēju “JOIN A MEETING” un ievadam atsūtīto kodu (Meeting ID). Tālāk apstipriniet, ka vēlaties video un audio savienojumu (apstipriniet ‘Join with video’ un ‘Join with audio’ iespējas). Saruna būs kvalitatīvāka, ja lietosiet austiņas un ārējo mikrofonu. Gadījumos, ja datorā nav iebūvēta videokamera, jums būs nepieciešama ārējā kamera.
 • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – pierakstoties uz to, jums tiks izsūtīts rēķins. Veicot apmaksu, lūdzam mums atsūtīt maksājuma apliecinājumu.

Izvēloties šo online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.
Lasīt tālāk

Latgales medicīnas centrs ir privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī

Pieteikties konsultācijai

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!