Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Ķirurgija

Pie mums konsultē vispārējais ķirurgs, plastikas ķirurgs, rokas ķirurgs, mikroķirurgs un dažādu ķirurģijas nozares apakšnodaļu speciālisti: ķirurgs-proktologs, ķirurgs-onkologs, flebologs. Papildus vispārējās ķirurģijas jautajumiem mūsu speciālists fleboloģijā konsultēs par kāju vēnu slimībām, veiks vēnu diagnostiku un palīdzēs jums kompresijas veļas izvēlē.

Rokas ķirurgs sniegs palīdzību karpālā kanāla sindroma, kubitāla tuneļa sindroma, osteoartrīta, reimatoīda artrīta, plaukstas locītavu artrožu un tendinītu gadījumos. Uz vietas ir iespējams veikt medikamentozās „blokādes”. „Blokādes” laikā medikamentu ievada kanālos, dobumos vai locītavās, lai samazinātu iekaisumu un sāpes,un tā ir viena no plaši pielietotām konservatīvās ārstēšanas metodēm rokas ķirurģijā.

Speciālisti

Andrejs Pupkevičs
Andrejs Pupkevičs
Ķirurgs, flebologs, proktologs
Nonna Tomiševa
Nonna Tomiševa
Sertificēta plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Valērijs Ratobiļskis
Valērijs Ratobiļskis
Ķirurgs, proktologs

Izvēleties konsultācijas veidu

Pierakstīšanās uz online konsultāciju
  • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 25251010, sūtot ziņu uz info@latmedcentrs.lv, vai aizpildot formu Latgales medicīnas centra mājas lapā www.latmedcentrs.lv.
  • Online konsultācija var notikt, izmantojot Watsapp aplikāciju vai https://zoom.us vietni
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur https://zoom.us Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju caur Watsapp aplikāciju Jums ir jābūt pieejamam viedtālrunim ar interneta pieslēgumu.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, izmantojot Watsapp aplikāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs uz pieteikumā norādīto telefona numuru izziņu ar konsultācijas sākuma laiku.
  • Lai pilnvērtīgi izmantotu konsultācijai rezervēto laiku, Jums laicīgi atvērt ZOOM.US vietni  ierīcē, kuru lietosiet. Izvēlieties iespēju “JOIN A MEETING” un ievadam atsūtīto kodu (Meeting ID). Tālāk apstipriniet, ka vēlaties video un audio savienojumu (apstipriniet ‘Join with video’ un ‘Join with audio’ iespējas). Saruna būs kvalitatīvāka, ja lietosiet austiņas un ārējo mikrofonu. Gadījumos, ja datorā nav iebūvēta videokamera, jums būs nepieciešama ārējā kamera.
  • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – pierakstoties uz to, jums tiks izsūtīts rēķins. Veicot apmaksu, lūdzam mums atsūtīt maksājuma apliecinājumu.

Izvēloties šo online konsultāciju, izmantojot https://zoom.us vietni, klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.
Lasīt tālāk

Latgales medicīnas centrs ir privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī

Pieteikties konsultācijai

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!